PL
 EN
O firmie
O nas
Kariera / Praca
Polityka prywatności
Cięcie laserowe
Laserowe cięcie blach
Laserowe cięcie rur i profili
Cięcie wodą
Usługi
Gięcie blach - CNC
Spawanie
Wiercenie, gwintowanie otworów
Zgrzewanie punktowe
Zgrzewanie i wciskanie kołków
Produkcja seryjna
Park maszynowy
Blog
Kontakt
PL
 | EN

Blog

Wady i zalety cięcia laserem
2020-01-31
Jest wiele pozytywnych opinii związanych z metodą laserowej obróbki materiałów. Skąd takie opinie i czy samo wycinanie laserowe nie posiada wad?
Wady i zalety cięcia wodą - Waterjet
2020-01-31
Cięcie wodą tzw. Waterjet to technologia polegająca na wykorzystaniu strumienia czystej wody lub wody z dodatkiem ścierniwa, która znajduje się pod wysokim ciśnieniem, co pozwala na przecinanie materiałów o dużych grubościach. Stosowanie tej metody w przemyśle jest dość popularne w przypadku cięcia różnych materiałów, takich jak: metal, szkło, drewno, odzież, guma, kamień naturalny, ceramika, tworzywa sztuczne i kompozyt.
Rodzaje i właściwości blach - Blacha czarna
2020-01-31
Wyróżniamy blachy stalowe - jedne z najbardziej wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne, aluminiowe - charakteryzują się niską wagą, dobrze przewodzą temperaturę i są plastyczne, miedziane - odporne na odkształcenia przy wyższych temperaturach, poza tym wytrzymałe i niepodatne na korozję. Istnieje jeszcze wiele innych materiałów wykorzystywanych w produkcji blachy, jednak w tym artykule skupimy się na właściwościach bardzo popularnej blachy czarnej.Synerga Polska Sp. z o.o.
ul. Łódzka 27/29
95-050 Konstantynów Łódzki
NIP: 7252023257

 +48 609 339 494Najwyższa jakość wykonywanych usług